Krok po kroku

Krok 1

Zarejestruj się w serwisie Szczytny-cel.pl oraz zaakceptuj regulamin. Aby to zrobić kliknij tutaj.

Krok 2

W oknie Stwórz zbiórkę wpisz tytuł zbiórki oraz wyznacz kwotę, jakiej potrzebujesz. Zostanie ona przekazna Tobie w całości. Aby utworzyć zbiórkę możesz także kliknąć w Zbieraj na szczytny cel.

Krok 3

Kliknij Dalej i wybierz jedną z dostępnych opcji, a następnie określ sposób, w jaki chcesz utworzyć zbiórkę. Następnie uzupełnij podstawowe informacje, by za chwilę przekazać je Opiekunom.

Krok 4

Po uzupełnieniu wymaganych informacji kliknij Stwórz zbiórkę. W tym momencie Twoje zgłoszenie zostanie przekazane Opiekunom, by już teraz mogli objąć Cię swoją serdeczną opieką i pomocą.

Krok 5

To czas akceptacji Twojego zgłoszenia. Jest to również moment, w którym Twoje zgłoszenie staje się pełnoprawną zbiórką, która trafia pod opiekę Opiekuna, by już wkrótce mogła pojawić się w odpowiedniej kategorii. Od tej chwili uzyskasz możliwość stałego śledzenia postępu swojej zbiórki w Twoim panelu.

Jeśli przygotowanie zbiórki chcesz w całości zwierzyć naszym Opiekunom dokonaj zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy, wybierając opcję Chcę wysłać zgłoszenie i powierzyć to zadanie Opiekunom Szczytny-cel.pl

Formularz zgłoszeniowy